23,094
edits
m (Removed external links from index) |
No edit summary |
||
Line 66: | Line 66: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Peretti]]'''||Robert Peretti (L.J. Peretti Co.); Boston, MA. | |'''[[Peretti]]'''||Robert Peretti (L.J. Peretti Co.); Boston, MA. | ||
|- | |||
|'''Perkowski'''||Al Perkowski; Sterling Heights, MI; See [[Creative Briar Pipes]] | |||
|- | |- | ||
|'''Perkins'''||Robert M. Perkins; Houston, TX. See '''[[R.M. Perkins Pipes]]'''. | |'''Perkins'''||Robert M. Perkins; Houston, TX. See '''[[R.M. Perkins Pipes]]'''. |