158
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 17: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Albert-John]]'''|| brand of Albert John Briars. | |'''[[Albert-John]]'''|| brand of Albert John Briars. | ||
|- | |||
|'''[[Alco]]'''|| brand of [[M. Linkman & Co.]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[Alexander]]'''||David D. Alexander; Galena, (IL ?) | |'''[[Alexander]]'''||David D. Alexander; Galena, (IL ?) |