23,094
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 48: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Whidbey Islander Pipes]]'''||Travor LaRue (†) & Chuck Whitmore; Langley (Whidbey Island), WA | |'''[[Whidbey Islander Pipes]]'''||Travor LaRue (†) & Chuck Whitmore; Langley (Whidbey Island), WA | ||
|- | |||
|'''Whitmore, Chuck'''||LaRue son-in-law; Whidbey Is., WA | |||
|- | |- | ||
|'''[[Wiley]]'''||Randy Wiley; Riverview, FL | |'''[[Wiley]]'''||Randy Wiley; Riverview, FL |