627
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 140: | Line 140: | ||
|- | |- | ||
|'''Silber'''||Art Silber - '''[[Cellini]]''' Pipe Shop; Chicago IL | |'''Silber'''||Art Silber - '''[[Cellini]]''' Pipe Shop; Chicago IL | ||
|- | |||
|'''[[Silver Linings Briar]]'''||'''Silver Gray, Oregon | |||
|- | |- | ||
|'''Silver Mac Duff'''||'''[[Henry Leonard & Thomas Inc.]]''' for Penn Tobacco Co., Wilkes-Barre, PA | |'''Silver Mac Duff'''||'''[[Henry Leonard & Thomas Inc.]]''' for Penn Tobacco Co., Wilkes-Barre, PA |