23,095
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 158: | Line 158: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Carati]]'''||Paolo Carati | |'''[[Carati]]'''||Paolo Carati | ||
|- | |||
|'''Carlino'''||Vito Carlino, see [[Calabria Pipe]] | |||
|- | |- | ||
|'''Carollo'''||Giovanni Carollo, producer brand see '''[[Molina Pipe]]''' | |'''Carollo'''||Giovanni Carollo, producer brand see '''[[Molina Pipe]]''' |