23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 101: | Line 101: | ||
|- | |- | ||
|'''Kendall'''||Kim Kendall; Phoenix, AZ. See '''[[Penguin Briar]]''' | |'''Kendall'''||Kim Kendall; Phoenix, AZ. See '''[[Penguin Briar]]''' | ||
|- | |||
|'''[[Kerfoot]]'''||Glenn Kerfoot | |||
|- | |- | ||
|'''[[Kernel, Dr.]]||Jos. E. (Pat. 2614568); ? | |'''[[Kernel, Dr.]]||Jos. E. (Pat. 2614568); ? |