23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 195: | Line 195: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Hyaac]]'''||Abraham Hyaac; Poland, OH | |'''[[Hyaac]]'''||Abraham Hyaac; Poland, OH | ||
|- | |||
|'''Hybrid Elephant'''||Churchwarden pipes in briar and exotic woods[http://www.hybridelephant.com/] | |||
|- | |- | ||
|'''[[Hynick]]'''||Tim Hynick; Boston, MA | |'''[[Hynick]]'''||Tim Hynick; Boston, MA |