23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 16: | Line 16: | ||
|- | |- | ||
|'''Irwin's'''||'''[[GBD]]''' sub-brand / second. Also known "Irwin`s Handmade in Denmark" | |'''Irwin's'''||'''[[GBD]]''' sub-brand / second. Also known "Irwin`s Handmade in Denmark" | ||
|- | |||
|'''Isle of Man'''||Second Brand of [[Manx Meerschaum]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[]]'''|| | |'''[[]]'''|| |