23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
|'''[[LHS]]'''||L. & H. Stern Pipe Making Company; Brooklyn, NY | |'''[[LHS]]'''||L. & H. Stern Pipe Making Company; Brooklyn, NY | ||
|- | |||
|'''[[Ligne Bretagne]]'''||Brand of hand finished pipes by [[Trever Talbert]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[Light]]'''||Dennis Light; Toledo, OH | |'''[[Light]]'''||Dennis Light; Toledo, OH |