23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Mr. Andersen]]''' | |'''[[Mr. Andersen]]''' | ||
|- | |||
|'''My Own Blend'''||'''MOB''', Inexpensive pipe brand made by [[Stanwell]] for tobacco brand owned by Paul Olsen | |||
|- | |- | ||
|'''[[Muller, P. J.]]''' | |'''[[Muller, P. J.]]''' |