23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 103: | Line 103: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Outrup Pibeservice]]'''||Karl Kristian Olsen; Outrup. | |'''[[Outrup Pibeservice]]'''||Karl Kristian Olsen; Outrup. | ||
|- | |||
|'''Ove Lindahl'''||?? | |||
|- | |- | ||
|'''[[]]'''|| | |'''[[]]'''|| |