23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
|'''Ruchon & Verguet'''||see [[Marechal Ruchon & Cie.]] | |'''Ruchon & Verguet'''||see [[Marechal Ruchon & Cie.]] | ||
| | |- | ||
|'''Russe'''||Former brand of the Grandclément-Gauteron factory | |||
|- | |||
|'''[[Ryegate]]'''||???; stamped "French Briar - Made In France" | |'''[[Ryegate]]'''||???; stamped "French Briar - Made In France" | ||
|- | |- |