23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
|<font size="3">'''S'''</font> | |<font size="3">'''S'''</font> | ||
|- | |||
|'''S. Hecht, Sons et Prag'''||Early 20th century Saint-Claude factory with a branch in London | |||
|- | |- | ||
|'''[[ST Claude]]'''||JP on stem | |'''[[ST Claude]]'''||JP on stem |