23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Saville]]'''||??? | |'''[[Saville]]'''||??? | ||
|- | |||
|'''Schmidt Frères'''||19th century clay pipe maker | |||
|- | |- | ||
|'''[[Sébilo]]'''||Patrice Sébilo | |'''[[Sébilo]]'''||Patrice Sébilo |