23,094
edits
No edit summary Tags: Mobile edit Mobile web edit |
No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
|'''KYM Europe Srl.'''||See '''[[S.M. Frank]]''' and '''[[Sir del Nobile]]'''. | |'''KYM Europe Srl.'''||See '''[[S.M. Frank]]''' and '''[[Sir del Nobile]]'''. | ||
|- | |- | ||
|'''<font size="4">L</font>''' | |'''<font size="4">L</font>''' | ||
Line 30: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
|'''La Grande Pipa del Nonno San Giovanni'''||??? - ''"Antichita´ di Origine Triestina"''. | |'''La Grande Pipa del Nonno San Giovanni'''||??? - ''"Antichita´ di Origine Triestina"''. | ||
|- | |||
|'''[[Lanzola]]'''||Gianluca Lanzola; Parma | |||
|- | |- | ||
|'''La Radica'''||??? | |'''La Radica'''||??? |