23,094
edits
C.A.Lang.525 (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
|'''Ward'''||Robert A. Ward. See '''[[R.A. Ward Pipes]]'''. | |'''Ward'''||Robert A. Ward. See '''[[R.A. Ward Pipes]]'''. | ||
|- | |||
|'''[[Wardleigh]]'''||Need Information | |||
|- | |- | ||
|'''[[Warner]]'''||Anthony "Tony" Warner; Quincy, PA | |'''[[Warner]]'''||Anthony "Tony" Warner; Quincy, PA |