23,097
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 177: | Line 177: | ||
|- | |- | ||
|471|| prince ||| straight round | |471|| prince ||| straight round | ||
|- | |||
|501|| dublin||| one/eighth|||| oval saddle [https://pipedia.org/wiki/File:GBD_New_Std501-01.jpg] [https://pipedia.org/wiki/File:GBD_New_Std501-07.jpg] | |||
|- | |- | ||
|507|| billiard||| one/half|||| round | |507|| billiard||| one/half|||| round |