23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 160: | Line 160: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Price PipeCraft]]'''||Vincent E. Price (ret./† ?); Elkins, WV | |'''[[Price PipeCraft]]'''||Vincent E. Price (ret./† ?); Elkins, WV | ||
|- | |||
|'''[[Prohibition Pipes]]'''||Jonathan Lavezzo; Charlottesville, VA | |||
|- | |- | ||
|'''[[Protter]]'''||Ben Protter (ret./† ?); ?, NY. | |'''[[Protter]]'''||Ben Protter (ret./† ?); ?, NY. |