23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 97: | Line 97: | ||
|- | |- | ||
|'''<font size="4">H</font>''' | |'''<font size="4">H</font>''' | ||
|- | |||
|'''[[Hall & Fitzgerald]]'''||English maker of several brands | |||
|- | |- | ||
|'''[[Hardcastle]]'''||Hardcastle Pipes Ltd.; became Parker-Hardcastle. | |'''[[Hardcastle]]'''||Hardcastle Pipes Ltd.; became Parker-Hardcastle. |