23,095
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
|- | |- | ||
|<font size="3">'''J'''</font> | |<font size="3">'''J'''</font> | ||
|- | |||
|'''[[J. Vincent Fils]]'''||former factory in Saint-Claude, produced the [[Gardhill]] brand | |||
|- | |- | ||
|'''[[Jeantet]]'''||Since 1987 Cuty Fort Group | |'''[[Jeantet]]'''||Since 1987 Cuty Fort Group |