23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 39: | Line 39: | ||
|- | |- | ||
|'''Rockwood'''||'''[[GBD]]''' sub-brand / second. | |'''Rockwood'''||'''[[GBD]]''' sub-brand / second. | ||
|- | |||
|'''Roland'''||English brand produced by [[Brebbia]] for Lenard Mnfg. Co. | |||
|- | |- | ||
|'''[[Rolf’s]]'''||Rolf’s - Made in London | |'''[[Rolf’s]]'''||Rolf’s - Made in London |