23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 17: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Romain]]'''||Claude Romain | |'''[[Romain]]'''||Claude Romain | ||
|- | |||
|'''Romulus'''||Former brand produced by [[Ropp]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[Ropp]]'''||Owned by [[Chacom]] since 1994 | |'''[[Ropp]]'''||Owned by [[Chacom]] since 1994 |