23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 85: | Line 85: | ||
|-'''La Sibèrienne'''||1891 brand from the [[Marèchal Ruchion]] factory | |-'''La Sibèrienne'''||1891 brand from the [[Marèchal Ruchion]] factory | ||
|- | |- | ||
|'''[[Jean Lamy]]'''||St. Claude, born 1814, died 2010 | |||
|- | |||
|'''[[Lanier]]'''||Paul Lanier | |'''[[Lanier]]'''||Paul Lanier | ||
|- | |- |