23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 22: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
|'''Jeantet-David SA'''||see '''[[Jeantet]]''' | |'''Jeantet-David SA'''||see '''[[Jeantet]]''' | ||
|- | |||
|'''Jeantet'''||[[Paul Jeantet SA]], formerly Ebonite Co.; Saint-Claude | |||
|- | |- | ||
|'''[[Jima]]'''||System pipe, brand of [[Berrod-Regad]] | |'''[[Jima]]'''||System pipe, brand of [[Berrod-Regad]] |