23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 83: | Line 83: | ||
|- | |- | ||
|'''Gold Star'''||'''[[Sasieni]]''' sub-brand / second. | |'''Gold Star'''||'''[[Sasieni]]''' sub-brand / second. | ||
|- | |||
|'''Golden Arrow'''||Produced by [[Comoy's]]; Symbol: centaur holding a bow | |||
|- | |- | ||
|'''Golden Root'''||Golden Root - London Made | |'''Golden Root'''||Golden Root - London Made |