23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 149: | Line 149: | ||
|- | |- | ||
|'''Kool-Smok'''||'''[[Knickerbocker Pipe Co.]]'''; Brooklyn, NY | |'''Kool-Smok'''||'''[[Knickerbocker Pipe Co.]]'''; Brooklyn, NY | ||
|- | |||
|'''Koplan'''||Ed Koplan, see [[Ed's Hand Made]]; Santa Monica, CA | |||
|- | |- | ||
|'''Kovacs'''||J. Andrew Kovacs; Milwaukee, WI. See '''[[Jandrew]]''' | |'''Kovacs'''||J. Andrew Kovacs; Milwaukee, WI. See '''[[Jandrew]]''' |