23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 106: | Line 106: | ||
|- | |- | ||
|'''Peterson'''||'''[[Dennis H. Peterson]]'''; Bloomfield, IO | |'''Peterson'''||'''[[Dennis H. Peterson]]'''; Bloomfield, IO | ||
|- | |||
|'''PFL'''||Brand of the former Pipesforless, made be diverse makers, mainly [[Savinelli]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[Phoenix Pipes]]'''||Jason Watkins-Brock; Phoenix, AZ | |'''[[Phoenix Pipes]]'''||Jason Watkins-Brock; Phoenix, AZ |